Co to jest?
Grupa wyrobów naszej produkcji obejmująca artykuły pościelowe przeznaczone dla wszystkich Klientów.
Jakie produkty są w ofercie?
W ofercie mamy takie podstawowe produkty jak klasyczna poduszka i kołdra. Wychodzimy z założenia, że tak ważne dla każdego wyroby powinny być wykonane z materiałów najlepszej jakości, certyfikowanych, a w wykonanie włożone dużo staranności.

Pościel szyjemy z dostępnych w naszym sklepie tkanin wzorzystych, co z racji bardzo szerokiej gamy kolorystycznej, umożliwia każdemu dokonanie wyboru według gustu i zapotrzebowania..

Podczas chłodniejszych nocy Klienci chętnie używają pokrowców pluszowych na kołdry. Mammy w ofercie wiele kolorów i wzorów. Pokrowce mogą być też samodzielnie używane podczas dnia jako kocyki.

Dodatkowo szyjemy narzutki. Są to kocyki uszyte z jednej strony z tkaniny bawełnianej wzorzystej, a z drugiej strony z minky. Tkaniny posiadają certyfikat Oeko-Tex,

W jednej wersji w środku może znajdować się jeszcze dodatkowo warstwa wypełniacza silikonowego, natomiast w drugiej – nie umieszczamy wypełniacza. Jedna i druga służy do przykrywania podczas dnia w czasie drzemki, czy oglądania telewizji. Klienci chętnie używają narzutek do przykrywania dziecka podczas spaceru w wózku, transportu w foteliku samochodowym lub nosidełku. Każda z wersji może być dopasowana do panujących warunków pogodowych. Kocyki idealnie też sprawdzą się podczas gorących nocy.

Śpiwory stanowią odrębną grupę wyrobów i przeznaczone są do spania podczas wyjazdów, leżakowania w przedszkolu, czy żłobku, ale także stwarzają użytkownikom prywatną przestrzeń i są chętnie używane podczas nocowania u kolegów, czy przyjaciół. W zestawie sprzedawana jest poduszka naszej produkcji.
Jakie są dostępne rozmiary?
Wszystkie produkty przygotowujemy w standardowych rozmiarach, aby w łatwy sposób można było również wykorzystać artykuły pościelowe, które każdy ma w domu.

Śpiwór naszej produkcji szyjemy w rozmiarach dostosowanych do grona jego odbiorców, którymi w szczególności dzieci.

Z racji przygotowywania wszystkich wyrobów w naszym zakładzie produkcyjnym istnieje możliwość uszycia ich w niestandardowych wymiarach, dostosowanych do potrzeb Klientów.
Jak je konserwować?
Wszystkie nasze wyroby nadają się do prania w wodzie, suszenie w rozłożeniu przyspiesza proces. Wyroby można prasować żelazkiem. Minky nie wolno prasować, ale z racji składu surowcowego, nie wymaga ono prasowania, gdyż po praniu zachowuje swoją strukturę, miękkość i nie gniecie się.

Pokrowiec Velvet DELUX
Pokrowiec Velvet DELUX
80,00 398,00  Wybierz opcje
Pokrowiec MINKY
70,00 340,00  Wybierz opcje
Kołdra biała – ciepła
66,00 143,00  Wybierz opcje
Kołdra biała – lekka
60,00 130,00  Wybierz opcje
Poduszka biała
22,00 27,00  Wybierz opcje
Pokrowiec pluszowy
Pokrowiec pluszowy
70,00 340,00  Wybierz opcje
Poszewka na poduszkę FUN
Poszewka na poduszkę FUN
15,00 20,00  Wybierz opcje
Poszwa na kołdrę FUN
Poszwa na kołdrę FUN
30,00 110,00  Wybierz opcje
Prześcieradło FUN
Prześcieradło FUN
20,00 60,00  Wybierz opcje