Co to jest?

Grupa wyrobów naszej produkcji obejmująca artykuły pościelowe przeznaczone dla wszystkich Klientów.

Jakie produkty są w ofercie?

W ofercie mamy takie podstawowe produkty jak klasyczna poduszka i kołdra. Wychodzimy z założenia, że tak ważne dla każdego wyroby powinny być wykonane z materiałów najlepszej jakości, certyfikowanych, a w wykonanie włożone dużo staranności.

Pościel szyjemy z dostępnych w naszym sklepie tkanin wzorzystych, co z racji bardzo szerokiej gamy kolorystycznej, umożliwia każdemu dokonanie wyboru według gustu i zapotrzebowania..

Podczas chłodniejszych nocy Klienci chętnie używają pokrowców pluszowych na kołdry. Mammy w ofercie wiele kolorów i wzorów. Pokrowce mogą być też samodzielnie używane podczas dnia jako kocyki.

Dodatkowo szyjemy narzutki. Są to kocyki uszyte z jednej strony z tkaniny bawełnianej wzorzystej, a z drugiej strony z minky. Tkaniny posiadają certyfikat Oeko-Tex,

W jednej wersji w środku może znajdować się jeszcze dodatkowo warstwa wypełniacza silikonowego, natomiast w drugiej – nie umieszczamy wypełniacza. Jedna i druga służy do przykrywania podczas dnia w czasie drzemki, czy oglądania telewizji. Klienci chętnie używają narzutek do przykrywania dziecka podczas spaceru w wózku, transportu w foteliku samochodowym lub nosidełku. Każda z wersji może być dopasowana do panujących warunków pogodowych. Kocyki idealnie też sprawdzą się podczas gorących nocy.

Śpiwory stanowią odrębną grupę wyrobów i przeznaczone są do spania podczas wyjazdów, leżakowania w przedszkolu, czy żłobku, ale także stwarzają użytkownikom prywatną przestrzeń i są chętnie używane podczas nocowania u kolegów, czy przyjaciół. W zestawie sprzedawana jest poduszka naszej produkcji.

Jakie są dostępne rozmiary?

Wszystkie produkty przygotowujemy w standardowych rozmiarach, aby w łatwy sposób można było również wykorzystać artykuły pościelowe, które każdy ma w domu.

Śpiwór naszej produkcji szyjemy w rozmiarach dostosowanych do grona jego odbiorców, którymi w szczególności dzieci.

Z racji przygotowywania wszystkich wyrobów w naszym zakładzie produkcyjnym istnieje możliwość uszycia ich w niestandardowych wymiarach, dostosowanych do potrzeb Klientów.

Jak je konserwować?

Wszystkie nasze wyroby nadają się do prania w wodzie, suszenie w rozłożeniu przyspiesza proces. Wyroby można prasować żelazkiem. Minky nie wolno prasować, ale z racji składu surowcowego, nie wymaga ono prasowania, gdyż po praniu zachowuje swoją strukturę, miękkość i nie gniecie się.