Najzdrowszy sposób na relaks?

Po intensywnym dniu w pracy możemy czuć się naprawdę zmęczeni. Joga i medytacja to jedne z najbardziej skutecznych i sprawdzonych zdrowych sposobów na relaks. Pozwalają nam oczyścić umysł z natłoku myśli oraz rozluźnić zmęczone mięśnie. To naprawdę działa!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów opracowaliśmy w Vest-Pol produkty przeznaczone właśnie m. in. do jogi, czy medytacji. Zapewniają one relaks po ciężkim dniu, pozwalają pozbyć się nadmiaru stresu i gwarantują zdrowy sen.

Mata ZABUTON

Mata Zabuton Husk – Mata Zabuton wywodzi się z japońskiej kultury, używają ją miłośnicy jogi oraz wszelkiego rodzaju medytacji, znakomicie sprawdza się również dla osób, dla których priorytetem jest komfortowe siedzenie przez długi czas. Mata może być uszyta w dowolnym kolorze. Na końcu maty znajdują się troczki do zawiązywania zwiniętej maty. Dzięki temu można ją bezproblemowo zabierać ze sobą, gdyż nie zajmuje dużo miejsca jako bagaż.

Materiał z jakiego jest wykonana mata to 100% bawełniana tkanina z certyfikatem Oeko-Tex. Wypełnienie stanowi łuska gryki.


Bolster

Bolster Husk – wykonany jest z naturalnej surowej bawełny posiadającej certyfikat Oeko-Tex. Każdy wałek posiada zdejmowany bawełniany pokrowiec dostępny w 12 atrakcyjnych kolorach. Zarówno pokrowiec, jak i sam bolster są zapinane na suwak. Stosowanie wałka pozwala odciążyć odcinek lędźwiowy oraz “otworzyć” klatkę piersiową. Łuska gryki, wypełniająca bolsetr, jest twarda, a jednocześnie elastyczna, dzięki czemu wałek jest odporny na odkształcanie się.


Pufka

Pufka Simply Husk – kwadratowa pufa wypełniona łuskami gryki. Można ją wykorzystać do medytacji lub po prostu do siedzenia na podłodze. Świetnie izoluje od chłodnego podłoża, a łuska gryki idealnie dopasuje jej kształt do ciała. Może być również wykorzystywana jako podnóżek dla zmęczonych stóp. Pufka posiada zapięcie na suwak, dzięki któremu można wygodnie odsypać lub dosypać łuski gryki.


Mata

Mata Pure Husk – jest stosowana jako nakładka na materac. Łuska gryki była stosowana jako wypełnienie materacy już od bardzo dawna. Stosowana jest w celu poprawy jakości posiadanego materaca. Łuski gryki mają właściwości antyodleżynowe, antypotowe oraz wpływają pozytywnie na prawidłową cyrkulację powietrza, dzięki czemu zapobiegają nadmiernemu poceniu się w trakcie snu. Mata jest pikowana co zapewnia jej stabilność i powoduje, że łuska gryki nie przesuwa się. Ponadto na każdym rogu maty przyszyta jest gumka ułatwiająca mocowanie maty do materaca, aby zapobiec przesuwaniu się maty podczas snu.


Wałek

Wałek Simply Husk – wałek wypełniony łuską gryczaną. Idealny na sesję jogi lub jako podparcie kręgosłupa lub głowy podczas snu.
Jest uszyty z surowej bawełny i sprzedawany razem z dedykowanym pokrowcem. Zamykany zamkiem błyskawicznym.


Łuski gryki idealnie sprawdzają się jako wypełnienie w tego typu produktach. Przystosowują się do kształtów ciała, a jednocześnie nie odgniatają się.

W ofercie znajdują się nasze standardowe produkty takie jak Kołdry Obciążone SIMPLY, kołdry obciążone CLASSIC, poduszka PURE HUSK, kołdra obciążeniowa PURE HUSK, których wypełnienie może stanowić łuska gryki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *