Nocowanie u koleżanki lub kolegi. Co zabrać ze sobą?

Wielką atrakcją dla dzieci jest możliwość nocowania nie w swoim domu, lecz u koleżanki lub kolegi.

Zanim jednak zdecydujemy się pozwolić naszemu dziecku na tą przygodę musimy mieć pewność, że mamy pełne zaufanie do rodziców kolegi czy koleżanki. Bezpieczeństwo naszej pociechy jest bowiem na pierwszym miejscu.

Pobyt z nocowaniem wiąże się zwykle z wydłużonym czasem zabawy, długimi rozmowami i jedzeniem wspólnie przygotowanych smakołyków, nierzadko zabronionych w domu rodzinnym 😉

Musimy być więc przygotowani, że następnego dnia dziecko będzie odsypiać ten wspólny czas…

Jeśli mamy jakiekolwiek uwagi, zastrzeżenia czy wątpliwości, powiedzmy o tym gospodarzom zawczasu, żeby później nie mieć wzajemnie do siebie pretensji. Mam tu na myśli również wszelkie nietolerancje pokarmowe czy inne charakterystyczne dla naszego dziecka cechy.

Zanim jednak dziecko wyruszy z domu następują przygotowania. Trzeba naturalnie zabrać ze sobą mnóstwo niezbędnych przedmiotów. Należą do nich przede wszystkim zabawki, gry, czy ulubione maskotki. Istotnym elementem jest też spakowanie piżamy w ulubionym kolorze, kapci, czystego ubrania na następny dzień oraz akcesoriów higienicznych.

Nieodłącznym elementem jest też ŚPIWÓR oraz PODUSZKA.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie śpiwory w bogatej gamie kolorystycznej. Ze względu na dużą ilość tkanin wzorzystych oraz kolorów Minky ilość wariantów jest wręcz nieograniczona.

Strona wewnętrzna przygotowana jest z certyfikowanej wzorzystej bawełny, a zewnętrzną stronę pokrywa przyjemny w dotyku polar Minky. W środku wszyta jest warstwa wypełniacza silikonowego, aby zapewnić komfortowe ciepło i miękkość podczas snu.

Z jednej strony śpiwora znajduje się dopasowany kolorystycznie suwak, dzięki czemu dziecko może w łatwy sposób do niego wejść i zapiąć się. Końcówka suwaka jest zawsze odpowiednio zabezpieczona przed rozsuwaniem lub ewentualnym uwieraniem podczas snu.

Produkt jest wyposażony w sznurki. Zwinięty śpiwór można nimi zawiązać, spakować i w łatwy sposób transportować. Takie rozwiązanie ułatwia również jego przechowywanie.

Do śpiwora dołączona jest poduszka naszej produkcji, uszyta z białej bawełny pościelowej. Poduszka ma poszewkę wykonaną z takich samych tkanin jak cały śpiwór, stanowi więc elegancki komplet.

Ten produkt nadaje się również do użytku podczas leżakowania w przedszkolu. Zachęcamy do skorzystania – może to w zdecydowany sposób ułatwić dziecku pobyt w placówce i zachęcić do niezbędnego odpoczynku.

Dla dzieci potrzebujących śpiwora w wersji obciążeniowej również mamy przygotowany ten wariant produktu. Wystarczy podać wagę dziecka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *